Cast Ajanslarından Gelen Küçük Teklifleri Reddetmeli miyim?

Oyuncu olmak veya manken olmak için bir cast ajansı ile çalışmanız şarttır. Tabi sizin sağlam bağlantılarınız veya şans eseri tanıştığınız yetkili bir isim yoksa. Bu yüzden de cast ajansları sizin hedefinizi gerçekleştirme de çok önemli rol oynar. Doğru cast ajansını seçmeniz tabi ki de çok önemlidir; hatta bu aşama da en önemli olgu bu diyebiliriz. Yalnız bunun kadar önemli bir durum daha vardır ki; o da çalıştığınız cast ajansı ile ilişkinizi iyi seviyede tutmak. Cast ajanslarına başvurunuzu yaptınız ve çekimler ile görüşmeler bitti. Sıra geldi onların sizi arama aşamasına. İlk aşamada size küçük iş teklifleri gelmesi çok normaldir ve bu tür durumlarda ben bu işleri yapmam demeniz sizin için dezavantaj olacaktır.

En iyi cast ajansı ile bile çalışsanız onların gözüne girmediğiniz takdirde yada size değer vermedikleri sürece işiniz bu piyasada gerçekten çok zor olacaktır. İşte tam da bu yüzden cast ajansları ile ilişkilerinizi iyi tutmanız gerekmektedir. Cast ajansları ile ilişkinizi iyi tutmak içinde, onlar ile sürekli iletişim halinde olmanız gerekmekte ve cast ajansınızdan gelen teklifleri geri çevirmemeniz gerekmektedir.

Cast ajansı ile iyi ilişkilerde olmanız ve ajansı sık sık ziyaret etmeniz hem sizin ajans yetkilileri ile iyi geçinmenizi sağlayacak hem de bu alanda dah iyi çevre yapmanızı sağlayacaktır. Ayrıca sizin gözünüzde küçük olan bazı işler de yeni kişiler tanıyabilir ve bu kişiler sayesinde hiç beklemediğiniz şekilde şöhret merdivenlerini çıkabilirsiniz. Ayrıca bu camiada düzenlenen partilere katılmanız sizin kariyeriniz için paha biçilemez. Bu yüzden de bu partilere katılmanız sizin için şahane bir olay olacaktır. Bunun içinde size davetiyeyi sağlayacak bağlantıları kurmanız gerekmektedir. Bu adımları atmanızda size yardımcı olacak olan yine cast ajansıdır.

Sizin çekimler de başarılı olmanız, mülakatınızın iyi geçmesi, fiziksel özelliklerinizin iyi denilebilecek seviyede olması sizin için elbette artıdır; ama bunlar ile yetinmemeniz gerekmektedir. Sizin ajanslardan gelecek olan iş teklifi sürecini kısaltmanız için çabalamanızı tavsiye ederiz. Zira armut piş ağzıma düş derseniz sadece bu piyasa da değil, hiçbir piyasada başarılı olamazsınız.