Hayati ve Diğerleri Dizisi

Hayati ve Diğerleri Dizisi

Kanal D’nin yeni polisiye komedi dizisi olan Hayati ve Diğerleri dizisi oyuncu alımlarına devam ediyor. Yönetmenliğini Metin Balekoğlu, yapımcılığını İrfan Şahin’in yaptığı dizinin senaryosunu ise Onur Özcan ve Murat Özsoy ikilisi yapıyor.

Güçlü bir ekiple televizyon hayatına başlayan ve başrolünü Celil Nalçakan’ın canlandırdığı dizinin diğer oyuncularını Günay Karacaoğlu, Levent Ülgen, Bülent Çolak, Bahtiyar Engin, İbrahim Selim, Gökhan Kıraç, Aybike Esin Tumluer, Edip Tepeli, Ecem Karavus, Cankat Aydos, Cansu Dağdelen, Özlem Çakar, Feri Baycu gibi başarılı isimler oluşturuyor. Cast ajansları ile oyuncu olma şansını yakala.

Dizide idealist ve işine aşık bir baş komiseri canlandıran Hayati (Celil Nalçakan), bir sürgün karakolu olan İkircikli Karakolu’nda görev yapıyor. Görev yaptığı bu karakolu örnek bir karakol haline getirmeye çalışan baş komiser Hayati, her bölüm yeni bir suç dosyasını kendine özgü yöntemlerle çözmeye çalışıyor. Emri altında çalışan farklı karakterlerdeki polis memurları, seneler sonra karşısına çıkan imkânsız aşk ve yakasını bırakmayan talihsizlikler ise Hayati’nin kariyerini riske atacak yeni sorunları beraberinde getiriyor.

Hayati ve Diğerleri dizisi oyuncu alımları her yaştan ve kategoriden oyuncu adaylarının başvuruları ile devam ediyor. Her kategoriden kadın, erkek ve çocuk oyuncu arayışında bulunan dizide rol alma şansını yakalamak için ajansımızın online başvuru formunu doldurmanız yeterlidir. Başvuruda bulunan oyuncu adaylarının deneyim sahibi olması başvurularının kabul edilmesi açısından daha avantajlı olsa da yeni yüzler arayışında olan bir sektörde oyunculuk yeteneğine güvenen, yüzünün ve fiziğinin ekrana yakıştığına inanan ve bu alanda kariyer yapmak isteyen bütün adayların başvuruları uzman bir ekip tarafından titizlikle incelenmektedir. Uzman oyuncu kadrosuyla göz dolduran dizi kadrosu özellikle tecrübesi olmayan adayların kendini daha kolay geliştirebilmesi, yeni şeyler öğrenmesi ve tecrübesi olan adayların da öğrendiklerinin üzerine yeni bilgiler ve tecrübeler koyabilmesi açısından çok büyük bir avantajdır.

İstanbul Avrupa yakasındaki sette çekimlerine devam edilen Hayati ve Diğerleri dizisinin oyuncu alımları için dizide oyuncu, yardımcı oyuncu veya figüran olarak yer almak için cast ajans başvuru yapmak isteyen adayların sitemizde yer alan online başvuru formunu eksiksiz doldurmaları gerekmektedir.