Kara Sevda Dizisi 70. Bölümde Neler Yaşandı?

Kara Sevda dizisi yayınlandığı ilk günden itibaren izleyiciyi ekrana kilitlemeyi başaran gerek oyuncu kadrosuyla gerekse yapımıyla Star TV ekranlarında izlenilen dizidir. Kara Sevda dizisi halk tarafından çok sevilmiş ilgi ve beğeni görmüştür. Bu beğeni dizi konusu ve yapım şirketinin yanında daha çok oyuncu kadrosuna bağlıdır. Bu bağlamda oyuncu kadrosu dizinin tutmasında yapım hayatının devam etmesinde önemli rol almaktadır. Dizi her Çarşamba saat 20.00’da Star TV ekranlarında yayınlanmaktadır. Dizide Burak Özçivit, Neslihan Atagül, Zerrin Tekindor, Kürşat Alnıaçık, Kaan Urgancıoğlu, Melisa Aslı Pamuk, Burak Sergen, Barış Alpaykut, Neşe Baykent, Gökay Müftüoğlu, Rüzgâr Aksoy, Çağla Demir, Hazal Filiz Küçükköse, Orhan Güner, Metin Coşkun, Zeyno Eracar gibi ünlü isimler yer almaktadır.  Oyuncu kadrosunun daha önceki yapımlarında da ünlenmiş ve tanınmış olması da dizisinin tutması ve takipçilerinin artmasında etkili olmuştur. Özellikle dizi tutkunlarının Burak Özçivit’e olan hayranlığı dizinin geleceği için sağlam bir öncü olmuştur.

Dizi bir aşk hikâyesini konu etmekle beraber karmaşık olayları da ekran önüne sermektedir. Dizide Burak Özçivit’in canlandırdığı Kemal karakteri âşık ve sevdiğine kavuşamayan bir genci yansıtır. Dizide Kemal maden mühendisliği okumakta ve harçlığını çıkarmak için de boş zamanlarında tekne boyaması yapmaktadır. Bir gün tesadüfen bir halk otobüsünde Nihan isimli bir kızla tanışır ve âşık olur. Zengin ve varlıklı bir aileye sahip olan Nihan Kemal’e olan aşkına engel olamaz. Bu sevdalı gençlerin birçok olay karmaşası ve kara sevdaları tam bu noktada başlar.

Dizinin genel konusu bu olmakta birlikte olaylar ilerlemiş ve birçok heyecan dolu sahne yaşanmıştır. Dün yayınlanan 70. Bölüm yine her zaman olduğu gibi dizinin sevenlerini ekrana kilitlemeyi başarmıştır. Bu bölümde Kemal ve Nihal için güzel gelişmeler gerçekleşmiştir. Sonunda Kemal ve Nihal evlilik yoluna girmeyi başarmışlardır. Kemal ve Nihal’in söz merasiminde yayınlanan sahne izleyicilerini tamamen ekrana kilitlemiştir. Nihal ve Emir de boşanma yoluna gitmiştir. Ancak Emir hain planlarıyla Nihal’in peşini bırakmayacaktır. Tüm bu olumsuzlara rağmen bütün engelleri aşamaya göğüs geren kara sevdalılar Kemal ve Nihal mutluluk için ilk ve sonsuz adımlarını atacaklardır.