Reklamların Yeni Yıldızı Olmak İçin

Reklamlarda rol alan kişilerden daha iyi rol yapacağınızı düşündüğünüz olmuştur elbet. Bu herkesin oyuncu olabileceğini gösteren kanıtlanabilir tek örnektir. Bu yüzden eğer içinizde oyuncu olmak ve ya reklamlarda oynamak geçiyorsa, reklam ajansları başvuru yapmanız gerekmektedir. Çünkü bir sonraki reklamda siz olabilirsiniz. Reklam yıldızı olmak için, herhangi bir yaş sınırlaması getirilmemiştir, siz ve ya çocuğunuz kendinize ve ya çocuğunuza uygun reklamları bulabilir ve bu reklamlarda oynayabilirsiniz. Elbette bunun için, reklam ajansları başvuru yapmanız gerekmektedir. Başarılı bir oyuncu olmanız için, reklam cast ajansları izmir sizlere gereken tecrübeyi ve bilgiyi verecektir.

 

Bu ajanslara kayıt yaptırdıktan sonra bir çok fotoğraf çekimine katılacaksınız. Stüdyolarda ve profesyonel fotoğrafçıların, profesyonel kameralarıyla başarılı bir şekilde çekilmiş olan fotoğraflarınız yeni yüzler arayan firmalara gönderilecektir. Bu firmalar aradıkları yüzün siz olduğuna karar verirse, derhal ajansınızla iletişime geçecek ve reklam filminde oynamanız için sizlere teklifte bulunacaklardır. Reklam filmlerinin çekimleri için genelde bir gün yeterli olmaktadır. Ancak bazı reklam filmleri, kısa süreli filmlere benzetildiği için biraz uzun sürebilir. Bu gibi zorlu tempolara dayanmanız için reklam cast ajansları İzmir sizlere gereken bilgiyi verecektir. Bünyesinde bulunduğu başarılı oyuncu ve eğitmenlerle sürekli provalar yaparak tecrübe kazanacaksınız bu provalar sayesinde, doğaçlama yeteneği kazanacak ve setlerde rolü unuttuğunuz zaman doğaçlama yapabileceksiniz.

 

Bu doğaçlama ise, reklam ve film ekiplerinin her zaman hoşuna gitmiştir. Senaryodan farklı ama senaryoya uygun davranışlarınız bir o kadar doğal ve güzel göründüğü için, reklam filmlerine uyum sağlayacak ve ürünü doğal bir şekilde tanıtmış olacaksınız. Aynı zamanda sizler de reklam yıldızı olmak için büyük bir adım atmış sayılacaksınız. Bu sayede bilinirliğiniz artacak ve ürünlerinin tanıtımlarını yapmanız için, şirketler sizlere teklif yağdıracaklardır. Bu sayede içlerinde en büyük olan şirketi seçerek, onların yeni reklam yüzleri olabilirsiniz. Uzun soluklu anlaşmalar imzalamaya çalışın mesela güçlü bir firmanın 3 aylık reklam yüzü olmanız, film sektörüne büyük bir kariyerle giriş yaparsınız. Bu sayede bir çok film ekiplerinin gözdesi olacak ve anlaşmanız bittiği zaman da bir çok ürün tanıtımı için teklif alacaksınız.